Single-Mode og Multimode Fiber Optic rottehaler Kablo Tester

Single-Mode og Multimode Fiber Optic rottehaler Kablo Tester

Fiber Optic rottehaler fremstilles med enten multimode eller single-mode fiber og afsluttes med en række

Function

Fiber Optic rottehaler fremstilles med enten multimode eller single-mode fiber og afsluttes med en vifte af tilslutninger, inklusive SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST og MTRJ. Andre stiktyper er også tilgængelige på anmodning.

Funktioner:

  • Maskine polering sikrer højeste kvalitet stik afslutninger og ydeevne

  • Lav indsættelse og tilbagevenden tab

  • Spores, standardbaserede testprocedurer

  • Geometri kompatible stik endfaces, der er defekt og forurening gratis

  • Vis mere

Applikationer:

  • Opsigelse af optiske net via fusion eller mekaniske splejsning

  • Afprøvning af optiske enheder

  • Kabel accept test

Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af single-mode og multimode fiber optic rottehaler kablo tester for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: single-mode og multimode fiber optic rottehaler kablo tester fabrikanter, fabrik, lavet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO optisk kommunikation Co, Ltd

Adresse: JinDiDa industri Zone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optisk kommunikation Co, Ltd
foottop