Pigtail-fri-rum-isolator Opto Isolator Ethernet optisk Isolator Switch Chip

Pigtail-fri-rum-isolator Opto Isolator Ethernet optisk Isolator Switch Chip

Funktionen 1. høj Isolation 2. Kompakt størrelse programmer 1. Lyskilde for optiske forstærkere 2. Afstemmelige laser modul

Function

Funktion

1. HighIsolation

2. CompactSize

Applikationer

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parameter

Specifikation

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Bølgelængde

FiberLength

I / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = tilpasset

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = tilpasset

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

X = tilpasset

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af pigtail-fri-rum-isolator opto isolator ethernet optisk isolator switch chip for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: Pigtail-fri-rum-isolator opto isolator ethernet optisk isolator switch chip-fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop