Mini-polarization-ufølsom-optisk-isolator dual Opto-Isolator kredsløb Circulaor Isolator Opto Board modul

Mini-polarization-ufølsom-optisk-isolator dual Opto-Isolator kredsløb Circulaor Isolator Opto Board modul

Mini polarisering ufølsomme optisk Isolator funktioner 1. Høj Isolation 2. Lav indskydningsdæmpning 3. Høj tilbagevenden tab 4. Lav polarisering følsomhed

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funktioner

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Applikationer

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekommunikation

PerformanceSpecifications

(Standard) SingleStage

Parameter

PGRADERING

A

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(dB)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Båndbredde

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Standard) DualStage

Parameter

PGRADERING

A

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(dB)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Båndbredde

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Bølgelængde

Grade

PigtailStyle

FiberLength

Pakke

I / OutConnector

ER = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = præmien

A = a

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af mini-polarization-ufølsom-optisk-isolator dual opto isolator kredsløb circulaor isolator opto board modul for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: mini-polarization-ufølsom-optisk-isolator dual opto isolator kredsløb circulaor isolator opto board modul fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop