GBIC 2km - 20km - 80km SFP Transceiver særlige 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelængde

GBIC 2km - 20km - 80km SFP Transceiver særlige 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelængde

100Base-ZX SFP Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) produkt detaljer OEM & Customs Partnering med en bred vifte af verden klasse OEM producenter over 8 år

Function

100Base-ZX SFP Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Produktdetaljer

En del Nunmber

SFP03-100ZX-55

Kreditornavnet

Fiberstore

Formulartype

SFP

Max Data Rate

100Mbps

Bølgelængde

1550nm

Max kabel afstand

80km

Grænseflade

LC duplex

Optiske komponenter

DFB 1550nm

Kabeltype

SMF

DOM støtte

Nej

TX magt

-5 ~ 0dBm

Modtager følsomhed

andlt; -34dBm

Industrielle temperaturområde

-40 til 85 ° C (-40 til 185 ° F)

HTS-harmoniserede kode

8517706000

OEM andamp; Told

Partnering med en række verden klasse OEM producenter over 8years, er Sopofiber købedygtig levere tilpassede og omkostningseffektive løsninger af høj kvalitet til alle behov og specifikationer, herunder optiske design, mekanisk design, Printed Circuit Board (PCB) layout og elektriske design, Software andamp; Firmware design, integreret forsamling, specifikke etiketter mv. Med bølgende salg og gunstige kundefeedback, Sopofiber har været at udvide hurtigt over hele verden og er ved at blive den førende udbyder af sektoren optisk kommunikation. Hvis du er interesseret i vores produkter, er du velkommen til at kontakte os.

Emballage andamp; Mærkning

Denne nemme at tage og velbeskyttet transceiver pakke er blevet mærket og markeret bysopofiberas standard. Tilpassede etiket eller pakke løsninger er tilgængelige som anmodning.


100Base-FX SFP SGMII Transceiver til Gigabit Ethernet SFP-porte (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Produktdetaljer

En del Nunmber

SFP-GE-100FX

Kreditornavnet

Fiberstore

Formulartype

SFP

Max Data Rate

100Mbps

Bølgelængde

1310nm

Max kabel afstand

2km

Grænseflade

LC duplex

Optiske komponenter

FP SGMII

Kabeltype

MMF

DOM støtte

Nej

TX magt

-19 ~-14dBm

Modtager følsomhed

andlt; -30dBm

Industrielle temperaturområde

-40 til 85 ° C (-40 til 185 ° F)

HTS-harmoniserede kode

8517706000

100Base-LX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Produktdetaljer

En del Nunmber

SFP03-100LX-31

Kreditornavnet

Fiberstore

Formulartype

SFP

Max Data Rate

100Mbps

Bølgelængde

1310nm

Max kabel afstand

20km

Grænseflade

LC duplex

Optiske komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM støtte

Nej

Industrielle temperaturområde

-40 til 85 ° C (-40 til 185 ° F)

HTS-harmoniserede kode

8517706000

100Base-LX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Produktdetaljer

En del Nunmber

SFP03-100LX-31

Kreditornavnet

Fiberstore

Formulartype

SFP

Max Data Rate

100Mbps

Bølgelængde

1310nm

Max kabel afstand

15km

Grænseflade

LC duplex

Optiske komponenter

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM støtte

Nej

TX magt

-15 ~-8dBm

Modtager følsomhed

andlt; -28dBm

Industrielle temperaturområde

-40 til 85 ° C (-40 til 185 ° F)

HTS-harmoniserede kode

8517706000


Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af gbic 2 km - 20 km - 80 km sfp transceiver særlige 100, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp bølgelængde for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: GBIC 2km - 20km - 80km SFP transceiver særlige 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP bølgelængde fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO optisk kommunikation Co, Ltd

Adresse: JinDiDa industri Zone, Langkou industri Pak, Dalang Street, Longhua nye District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optisk kommunikation Co, Ltd
foottop