Dobbelt vindue kobling 1064nm/1310nm/1550nm 1 X 4 Laser Diode Fiber Optic St kobling

Dobbelt vindue kobling 1064nm/1310nm/1550nm 1 X 4 Laser Diode Fiber Optic St kobling

Single-mode Lav indskydningsdæmpning Store directivity Minimal polarisering afhængighed Miljømæssigt stabil

Function
  • Single-mode

  • Lav indskydningsdæmpning

  • Store directivity

  • Minimal polarisering afhængighed

  • Miljømæssigt stabil

Kobling Type1 x 2, 2 x 2 dobbelt vindue*1
Center bølgelængde1310nm andamp; 1550nm, andre på anmodning
Båndbredde+40nm
Overskydende tabandlt;0.08dB (0.06dB typ.)
Kobling forholdet50/50, 40/60, 30/70, 20/80, andre på anmodning
Polarisering afhængige tabandlt;0.1dB*2
Termisk stabilitetandlt;0.1dB
Driftstemperatur-40 ~ + 80ºC*3
Directivity

1 x 2

andgt;50dB;andgt;60dB på anmodning

2 x 2

andgt;65dB
Føre længde1 meter, andre på anmodning
Føre Type250um nøgne fiber, 900um, 2 eller 3 mm løs tube
PakketypeA1, A3 eller B


* 1 = Se pdf på data-ark til 1xN
* 2 = for 50/50 andamp; 40/60
* 3 = for nøgne fiber


Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af dobbelt vindue kobling 1064nm/1310nm/1550nm 1 x 4 laser diode fiber optic st kobling for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: dobbelt vindue kobling 1064nm/1310nm/1550nm 1 x 4 laser diode fiber optic st kobling fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop