Bedste drevet optisk kabel Wire PLC Bean Splitter Planar Lightwave kredsløb Splitter 2 i 1 ud af pris

Bedste drevet optisk kabel Wire PLC Bean Splitter Planar Lightwave kredsløb Splitter 2 i 1 ud af pris

Beskrivelse Planar lightwave kredsløb (PLC) splitter er en type af optiske power management enhed, der er fremstillet ved hjælp af silica optisk

Function

Beskrivelse
Planar lightwave kredsløb (PLC) splitter er en type af optiske power management enhed, der er fremstillet ved hjælp af silica optisk waveguide teknologi. Det lille størrelse, høj pålidelighed, lang bølgelængde driftsområde og god kanal til kanal ensartethed, og er meget udbredt i PON netværk for at realisere optisk signal power opdeling. indeholder hele serien af 1xN og 2xN splitter produkter, der er skræddersyet til specifikke programmer.
Alle produkter opfylder GR-1209-CORE og GR-1221-centrale krav.
Funktioner
• Lav indskydningsdæmpning
• Lav PDL
• Kompakt Design
• God kanal til kanal ensartethed
• Bred drift bølgelængde: fra 1260nm til 1650nm
• Bred driftstemperatur: fra - 40℃ til 85℃
• Høj driftsikkerhed og stabilitet
Applikationer
• FTTX systemer
• PON netværk
• CATV Links
• Optisk Signal Distribution
Compliance
• TELCOR GR-1209-CORE
• TELCOR GR-1221-CORE
• RoHS

Specifikationer

1 × N PLC Splitter

Parametre

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Opererer bølgelængde
(nm)

1260~1650

Fiber Type

G657A1 eller angivne kunde

Indskydningsdæmpning
(dB) (P/S klasse)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Tab ensartethed (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Polarisering afhængige Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Returnere tab (dB)
(P/S klasse)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Directivity (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Bølgelængde afhængige tab (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperatur stabilitet
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Driftstemperatur (℃)

-40~85

Temperatur ved opbevaring
(℃)

-40~85

Enhed Dimension
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

NIELSEN

Modul Dimension
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini modul Dimension (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

NIELSEN

1. angivet uden stik.

2. Tilføj en ekstra 0.15dB tab pr. stik.

3. 2xN PLC Splitter specifikationer henvise til detaljerede PDF-dokument.

Oplysninger om bestilling

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Port

Input Pigtall stil

Afbryd input-konnektor

Udgang Pigtll
Stil

Fiber længde

Output
Stik

Pakketype

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = nøgne fiber
1 = 900um
Løs tube
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = ingen
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

0 = nøgne fiber
1 = 900um
Løs tube
2 = 900um
Jakke
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = særlige

0 = ingen
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
Jeg = 19andquot; 1U Rack
S = Special

PDF
PLC Splitter (Planar Lightwave kredsløb Splitter)


Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af bedste drevet optisk kabel wire plc bean splitter planar lightwave kredsløb splitter 2 i 1 ud af pris for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: bedste drevet optisk kabel wire plc bean splitter planar lightwave kredsløb splitter 2 i 1 ud pris fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop