4 måde Digital Audio Out Fiber Optic bly Pon Plc-splittere

4 måde Digital Audio Out Fiber Optic bly Pon Plc-splittere

PLC (Planar Lightwave kredsløb) splittere er enkelt tilstand splittere med en selv delingsforholdet fra en input fiber til flere output fibre.

Function

PLC (Planar Lightwave kredsløb) splittere er enkelt tilstand splittere med en selv delingsforholdet fra en input fiber til flere output fibre. Tilgængelige split tæller er: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 og 1 x 32. PLC splittere er luksusdetaljer med 900µm løs tube singlemode fibre og opsagt eller uafsluttet som pr dine behov. Unconnectorized PLC splittere kommer med ingen stik til nem splejsning eller connectorization. Connectorized PLC splittere fås med dit valg af Fiber fiberoptisk stik: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC og ST/UPC.

Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, er SOPO kendt som en af de største producenter af 4 måde digital audio out-fiber optic bly pon plc-splittere for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: 4 måde digital audio out-fiber optic bly pon plc-splittere fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop