1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 omgå mekaniske høj hastighed Fiber Optic Vag Micro Coax Touch Hdmi Switch

1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 omgå mekaniske høj hastighed Fiber Optic Vag Micro Coax Touch Hdmi Switch

Sopofiber' 2x2BA optisk Switch er berømt for dens højtydende, lav indsætningsdæmpning og kompakt dimension.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funktioner

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon Arbejdsstrømprincip

Ansøgning

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Ydeevne

Parametre


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Krydstale

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeterbarhed

dB

≤±0.02

Strømforsyningen

v

3.0or5.0

Levetid

gange

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Vægt

g

25

Dimension

mm

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12,8 (±0.1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektrisk

Specifikationer

Spænding

Nuværende

Modstand

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon Arbejdsstrømprincip

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon Arbejdsstrømprincip

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Mode

Bølgelængde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Stik

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: andre

3 = 3V

5 = 5V

L = lagres

N = lagres ikke

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = andre

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

X = andre

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1,5 m

X = andre

OO = ingen

FP = FC/PC

FA = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: andre

Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kendt som en af de største producenter af 1 gb/2 gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 omgå mekaniske høj hastighed fiber optic vag mikro coax touch hdmi switch for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 omgå mekaniske høj hastighed fiber optic vag mikro coax touch hdmi switch fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop