10dB, 20db EDFA flerkanals Single-channel få blok Fiber Edfa Raman optisk Input forstærker

10dB, 20db EDFA flerkanals Single-channel få blok Fiber Edfa Raman optisk Input forstærker

Produktbeskrivelse SP5100 serien er et CATV booster optisk forstærker med forstærkning frekvensbånd i 1540 ~ 1565nm.

Function
Beskrivelse
SP5100seriesisaCATVboosteropticalamplifierwithgainspectrumbandwithin1540 ~ 1565nm. Thiskindofopticalamplifierisdesignedfortheapplicationofsinglechannelor1~8continuousribbonchannels(ITUwavelength). Generally,fiberCATVsystemoperatesinsinglewavelengththathasnostrictrequirementongainflatness.HA5100 boosteramplifierisfeaturedwithlowNF, høj saturatedoutputpower. Itisapplicableforcentralbureau, sub-bureauandlinerelay, aswellasotheropticalcommunicationnetwork. HA5100isappliedmostcommonlyandwidelycomparedwithotheropticalamplifierinCATVsystem.
sopoisthefamousmanufacturerofopticalamplifier. HA5100opticalamplifieradoptstheworldand#39;stopclasspumplaserandAmericaOFSerbium-dopedopticalfiber.PerfectAPC,ACCandATCcontrol,excellentdesignintheventilationandheat-dissipationensurethelonglifeandhighreliableworkofpumplaser. RS232andRJ45offerserialcommutationandSNMPnetworkmanagementport.TheLCDatthefrontpanelofferstheworkindexofallequipmentandwarningalarm.Thelaserwillswitchoffautomaticallyifopticalpowerismissing,whichofferssecurityprotectionforthelaser. Alltheopticalportofopticalamplifiercanbeinstalledinthefrontpanel(alsocanbeinthebackpanelifcustomersspecify).
Sopo produkt, foritshighquality, highreliableandhighcostperformance, istheidealchoiceofthesystemintegrationandsystemoperation.
Productfeatures
1540 ~ 1563nmoperatingwavelength
Lownoise, highoutput, highreliability
APC,ACC,ATCcontrolledselection(HA5100/P)
PowerfulRS232supervisoryinstruction
Threeexterioroption:1U(19"stander), 3D (12,4", 3U, Desk-type) andmodulator
1Uand3Dexterior, offeringstatusappearanceanddiagnosingfaultwithLCD, standardRS232communicationinterface, SNMPnetworkmanagementfunction
Applicationof3Dmodelstoadapttolaboratory
ExcellentP/Pratio
Mainapplication
AMCATV
DigitalCATV
DBSandamp; MMDS
FTTP
FTTxPON
Laboratoryapplication
Applicationcases
255KmPAL-D/56CHandamp; 20CHDigitalQAMHybridTransmissionApplicationCases
587KmpuredigitalTV1550nmoverlengthopticaltrunkapplicationCases
TheapplicationofHA5100insatelliteL-Bandlong-distance(816Km) fibertransmission
Opto-electricaldiagram
OpticalportmodeM4(withinputandamp;outputmonitorport)

OpticalportmodeO4(fourwaysopticaloutput)

EDFA multi-kanal gevinst blok optisk forstærker er specielt designet til at opfylde lav støj og få fladhed kravene i

tætte bølgelængde division multiplexing system. (DWDM system). Den fås i flere typer for kunderne at vælge imellem,

herunder booster forstærker, line forstærker og pre forstærker. Fordi optisk forstærker isTelcordia GR-1312-CORE kvalificeret og

RoHS kompatible, gæster kan føle sig sikre i at købe den.

Funktioner

1. høj output effekt, stor pålidelighed

2. lille størrelse, nem installation

3. bred drift bølgelængdeområdet

SopofiberismultichannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffermultichannelopticalamplifier, andopticalperformance

skærm,portablePONopticalpowermeter, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina,

fuld kæde af manufacturingmini optisk switch, single-mode bredbånd træ fiber kobling kan være afsluttet i Kina, selv i en by.

Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger. Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.


Raman optisk forstærker er specielt designet for langdistanceflyvninger optisk transmissionssystem.

Det kan direkte forstærke de optiske signaler af C-bånd, L-bånd og C L-bånd og i høj grad forbedre

optisk signal til støjforhold (OSNR), dermed forbedre transmission udførelsen af systemet.

Den optiske forstærker kan opgradere det eksisterende system til 10Gb/s eller 40Gb/s. Derudover

Det er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og RoHS compliant, hvilket giver kunder fuldstændig ro i sindet.

Funktioner
1. kompakt struktur, lavt strømforbrug
2. høj gevinst, godt få fladhed
3. højtydende pumpe laser og passiv enhed

Sopofiber er Raman optisk forstærker producent i Kina, kan vi tilbyde Raman optisk forstærker,

og OEO converter, bærbare variable optisk lyddæmper, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser,

vores virksomhed er baseret på Kina, fuld kæde af fremstilling elektriske variable optisk lyddæmper,

single-mode bredbånd fiber kobling kan være afsluttet i Kina, selv i en by.

Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger.

Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse

EDFA-MW/GW-VGA optisk forstærker er specielt designet til DWDM transmissionssystem.

EDFA-MW er optoelektroniske integreret modul og EDFA-GW er ren optisk modul.

Som Sopofiber er optisk forstærker TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og RoHS compliant,

Gæster kan føle sig sikre i at bruge den.

Funktioner
1. justerbar gain design giver den optiske forstærker til fleksibelt rumme en bred vifte af driftsbetingelser
2. midten fase adgang til DCM, OADM
3. høj output effekt, lav støj figur
4. støtter ACC eller AGC tilstand
5. standard RS232 kommunikationsinterface
6. høje kontrol nøjagtighed, god forbigående reaktion karakteristisk
7. stor pålidelighed, lavt strømforbrug

Sopofiber er EDFA - VGA optisk forstærker producent i Kina, kan vi tilbyde EDFA - VGA optisk forstærker,

og MEMS lyddæmper array modulet, særlige bølgelængde kobling, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser,

vores virksomhed er baseret på Kina, fuld kæde af fremstilling DWDM OEO converter, multi-kanal FBG DCM

modulet kan være afsluttet i Kina, selv i en by. Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger.

Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.


EDFA-TV optisk forstærker er specielt designet og fremstillet til CATV system.Det er installeret bag den optiske

senderen for at øge output-effekt af senderen ogforlænge signal transmission distance.

Den optiske forstærker er TELCOR GR-1312-COREkvalificeret og RoHS godkendt.

Funktioner
1. høj output effekt, lav støj figur
2. hele bølgelængde operationsområde, der dækker hele C-bandet
3. stor pålidelighed
4. fleksibel kontrol interface
5. standard CATV rack, let at installere og vedligeholde

Applikationer
EDFA-TV optisk forstærker er velegnet til analog CATV netværk og optisk fiber distributionsnet.
Sopofiber er optisk forstærker producent i Kina, vi tilbyder optisk forstærker og manuel variabel optisk lyddæmper,

PLC splitter, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser, vores virksomhed er baseret på Kina,

fuld kæde af fremstilling optisk linje skærm, multi-kanal FBG DCM modul kan være afsluttet i Kina,

selv i en by. Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger. Flere oplysninger om hvert produkt

er vist på siden med beskrivelse.

EDFA-PA optisk forstærker er en lav støj forstærker, der er specielt designet til single channel-optisktransmissionssystemet.

Det er installeret, før modtageren til at forbedre modtager følsomhed og udvide signal transmission distance.

Som den optiske forstærker er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og opfylder RoHS,

Gæster kan føle sig tryg i deres køb.

Funktioner
1. høj optisk gevinst, lav støj figur, god ASE hæmning funktion
2. høj pålidelighed, konkurrencedygtig pris
3. fleksibel kontrol interface
4. bred drift bølgelængdeområdet
5. netværk overvågning rådighed
6. standard stativ til nem installation og vedligeholdelse

Applikationer
EDFA-PA optisk forstærker er almindeligt brugt til hovedstadsområdet net, adgang
langdistanceflyvninger netværk,

og forskellige former for SDH/PDH transmissionssystemer. Accelink er optisk forstærkerproducent i Kina,

Vi tilbyder optisk forstærker og fast optisk lyddæmper,særlige bølgelængde kobling,Vi leverer høj kvalitet med

konkurrencedygtig pris,vores virksomhed er baseret på Kina,fuld kæde af fremstilling single channel-FBG DCM modul,

optisk linje, udstyr protector kan være afsluttet i Kina, selv i en by. Lavere produktionomkostninger gemmer

dine indkøb omkostninger.Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.

EDFA-LA optisk forstærker er en linie forstærker specielt designet til single channel-optisk transmissionssystem.

Installeret i transmissionslinjen, optisk forstærkeren kan kompensere optisk strømsvigt og forlænge den

signal transmissions afstand. Dette gør det det ideelle valg til at erstatte konventionelle O-E-O regenerator.

Derudover optisk forstærkeren er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og RoHS kompatible, så du føler

sikre i at købe den.

Funktioner
1. EDFA-LA optisk forstærker er mere rentabel og pålidelig end lignende produkter.
2. brugervenlighed, lav støj
3. fleksibel kontrol interface
4. netværk overvågning rådighed
5. standard rack, let at installere og vedligeholde

Applikationer
Sopofiber optisk forstærker er stor for langdistanceflyvninger netværk, hovedstadsområdet netværk, adgang til netværket,

såvel som forskellige SDH/PDH transmissionssystemer.

Sopofiber er optisk forstærker producent i Kina, vi tilbyder optisk forstærker og mini optisk switch,

single-mode bredbånd træ fiber kobling, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser, vores virksomhed

er baseret på Kina, fuld kæde af fremstilling TRYK PD, tryk PÅ PD array modulet, optisk Ydelsesmåler

kan være afsluttet i Kina, selv i en by. Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger.

Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse

EDFA-BA optisk forstærker er en booster forstærker specielt designet til single channel-optisk transmissionssystem.

Det er installeret bag optisk senderen for at øge output-effekt af senderen og udvide signalet

transmission distance. Den optiske forstærker er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og opfylder RoHS.

På grund af vores konsekvente fokus på produktforbedringer har Sopofiber optisk forstærker mange fordele, såsom
1. høj output effekt, lav støj figur
2. hele bølgelængde operationsområde, der dækker hele C-bandet
3. komplet og fleksibel kontrol interface
4. uafhængige netværk overvågning rådighed
5. høj pålidelighed
6. standard rack, let at installere og vedligeholde

Applikationer
EDFA-BA optisk forstærker er egnet for langdistanceflyvninger netværk, hovedstadsområdet netværk, adgang til netværk, såvel som forskellige SDH/PDH transmissionssystemer.
Sopofiber er optisk forstærker producent i Kina, vi tilbyder optisk forstærker, og optisk switch, single-mode bredbånd fiber kobling, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser, vores virksomhed er baseret på Kina, fuld kæde af fremstilling koaksial PD, koaksial PD array modulet, multikanal optisk wattmeteret kan være afsluttet i Kina, selv i en by. Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger. Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.

EDFA enkelt kanal gevinst modul optisk forstærker er specielt designet til C-bånds single channel-optisk transmissionssystem.

Den optiske forstærker kommer i flere former. EDFA-MD er den generelle type og EDFA-MC er den kompakte type. Modulet kan

bruges til at lave EDFA card eller rack mount, ifølge customerand #39; s specifikke krav.

Sopofiber single channel-gevinst modul optisk forstærker er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og RoHS kompatible. Da det er pålidelige,

let at installere og leveres med fleksible overvågning interface, er det i stigende grad brugt i langdistanceflyvninger net, hovedstadsområdet

adgang til netværk, såvel som forskellige SDH/PDH transmissionssystemer.

Sopofiber er optisk forstærker producent i Kina, vi tilbyder optisk forstærker og elektrisk variabel optisk lyddæmper,

single-mode bredbånd fiber kobling, vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser, vores virksomhed er baseret på Kina,

fuld kæde af fremstilling OEO converter, dispersion kompensation fiber modul kan være afsluttet i Kina,

selv i en by. Lavere fremstilling omkostninger gemmerdine indkøb omkostninger.

Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.

EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifierisdesignedforuseinsinglechannelopticaltransmissionsystem.Byapplication,

thisproductcanbedividedintoboosteramplifier, lineamplifierandpreamplifier.

Yearsoffocusonproductimprovementhasresultedintheopticalamplifierhavingmanyadvantages, suchascompactstructure,

highoutputpower, lownoiseandgreatreliability. Asaresult, SopofiberopticalamplifierisTelcordiaGR1312CORE, RoHSqualified,

andisverypopularwithcustomersaroundtheworld.

Applikationer


EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifieriswidelyappliedinmetropolitanareanetwork, accessnetworkandCATVsystem,

inadditiontosinglechannelopticaltransmissionsystem.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andmultichannelopticalpowermeter,opticalpowermeter,wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina, fullchainofmanufacturingopticalswitch,

singlemodebroadbandfibercouplercanbecompletedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription

EDFA L-Band gevinst modul optisk forstærker er specielt designet til at imødekomme L-bandet DWDMand #39; s krav med hensyn til wide band,

lav støj, få fladhed og få lås. Det omfatter booster forstærker, line forstærker og pre forstærker. Modulet kan bruges til at

gøre EDFA card eller rack mount. Produktet er TELCOR GR-1312-CORE kvalificeret og RoHS kompatible, kan kunder føle

sikre i deres køb.

Med funktionerne i fleksibel kontrol interface, kompakt størrelse og nem installation, EDFA L-Band få modul optisk forstærker

er udbredt i L-band optisk transmissionssystem og L-bandet DWDM.

Sopofiber er optisk forstærker producent i Kina, vi tilbyder optisk forstærker og optisk/udstyr protector, optisk lyskilde,

Vi leverer høj kvalitet med konkurrencedygtige priser, vores virksomhed er baseret på Kina, fuld kæde af fremstilling fast optisk lyddæmper,

særlige bølgelængde kobling kan være afsluttet i Kina, selv i en by.

Lavere produktionsomkostninger gemmer dine indkøb omkostninger. Flere oplysninger om hvert produkt er vist på siden med beskrivelse.

10 dBm Output enkelt kanal Booster EDFA optisk forstærker til SDH netværk
SDH-EDFA-BA-O6 booster forstærker designet til synkront digitalt hierarki (SDH) programmer, der installeres efter optisk senderen for at øge transmission afstand til enkelt bølgelængde optisk modulsystem. Enhedens funktioner bred effektoptag spænder fra - 10dBm til + 6dBm, udgangseffekt op til 10dBm og lav støj figur. Det omfatter også RS-232 computer interface.

Denne Rack monterbar forstærker arbejder som standard i konstant signal-gain tilstand, men de kan konfigureres til konstant total udgangseffekt tilstand. Disse enheder anvendes i lang-udsætninger transmission applikationer, især i PDH, SDH, SONET og optisk Ethernet transmission ansøgning. Dens lethed-i-brug og ydeevne gør SDH-EDFA-BA-xx serien den ideelle løsning til adgang og Metro optisk netværk.

Funktioner
• Service som en booster forstærker C-bånds 1550nm
• Afstemmelige udgangseffekt: 10dBm
• Bred indgang effektområde: -10 ~ + 6dBm
• Lav loise fig.: typisk isandlt; 4.5dB
• Stik: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC-stik er tilgængelige
• Enkelt eller dobbelt 110VAC, 220VAC-, 48VDC og/eller 100V-240V strømforsyning
• Serielt interface kommer med RS232, RS485
• 1U 19andquot; rack mount struktur for nem installation
• Alle ydeevne kompatibel med BellcoreGR-1312-CORE anmode
• Brug for adgang og Metro optisk netværk
• Arbejder med point-to-point-programmer
• Høj stabilitet og pålidelighed
• 3 års garanti
• 10 år af operation life
• OEM er tilgængelig
Højdepunkter
• Hot Swap Network Management Agent
• SNMP-netværk management interface: RJ45
• Støtte Telnet for valgfri
• ASE støj filter andamp; ASE undertrykkelse filtre
• Høj præcise ACC (automatiske konstant nuværende) kredsløb som standard, hvis du har brug for andre kredsløb, kontakt venligst på sales@fiberstore.com
• ATC (automatisk temperaturkontrol) funktion
• Tilbyde status udseende og diagnosticere fejl med LCD
Mekanisk struktur

Struktur eksempel

BEMÆRK:
SDH EDFA fra Fiberstore herunder 1 + 2 + 3.

Specifikationer

Parametre

Symbol

Min

Typ

Max

Enhed

Operation bølgelængde

Λc

1530

1550

1562

nm

Mættede udgangseffekt (1)

Po

20

dBm

Effektoptag (2)

Pi

-35

6

dBm

Gevinst

G

20

32

dB

Støj figur

NF

4.5

dB

Input Isolation

ISOi

30

dB

Output Isolation

ISOo

30

dB

Input pumpe lækage

PumpLin

-35

dBm

Output pumpe lækage

PumpLout

-45

-45

dBm

Returnere tab

RL

-45

dB

Polarisering afhængige gevinst

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

PS

Driftstemperaturen

TW

-5

60

Temperatur ved opbevaring

Ts

-40

80

Fugtighed (3)

10

85

%

Strømspændingen

VPS

85/170

110/220

132/264

VAC

Strømforbrug

P

18

W

Serielt interface

RS232, RS485

Strømforsyning

110VAC, 220 VAC, - 48VDC eller 100V-240V

Stik

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC tilgængelige

Garanti

3 år

(1): kunde valgfri
(2): Pre-forstærker: input strøm –35 ~-25dBm; Inline-forstærker: input strøm –25 ~-10dBm, Booster: input strøm – 10 ~ + 6dBm
(3): ingen kondensering

Få 20dB Single Channel forforstærker EDFA optisk forstærker for SDH netværk
SDH-EDFA-PA-G20 forforstærker designet til synkront digitalt hierarki (SDH) programmer er enkelt kanal EDFA, der er installeret før modtageren til at forbedre den modtagende følsomhed, og udvide signal transmission distance. Enheden har bred effektoptag spænder fra - 35dBm til - 25dBm, 20dB forstærkning og lav støj figur. Det omfatter også RS-232 computer interface.

Denne Rack monterbar forstærker arbejder som standard i konstant signal-gain tilstand, men de kan konfigureres til konstant total udgangseffekt tilstand. Disse enheder anvendes i lang-udsætninger transmission applikationer, især i PDH, SDH, SONET og optisk Ethernet transmission ansøgning. Dens lethed-i-brug og ydeevne gør SDH-EDFA-PA-xx serien den ideelle løsning til adgang og Metro optisk netværk.
Funktioner
• Service som en forforstærker C-bånds 1550nm
• Gevinst: 20dB
• Bred indgang effektområde:-35dBm til - 25dBm
• Lav loise fig.: typisk isandlt; 4.5dB
• Stik: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC-stik er tilgængelige
• Enkelt eller dobbelt 110VAC, 220VAC-, 48VDC og/eller 100V-240V strømforsyning
• Serielt interface kommer med RS232, RS485
• 1U 19andquot; rack mount struktur for nem installation
• Alle ydeevne kompatibel med BellcoreGR-1312-CORE anmode
• Brug for adgang og Metro optisk netværk
• Arbejder med point-to-point-programmer
• Høj stabilitet og pålidelighed
• 3 års garanti
• 10 år af operation life
• OEM er tilgængelig
Højdepunkter
• Hot Swap Network Management Agent
• SNMP-netværk management interface: RJ45
• Støtte Telnet for valgfri
• ASE støj filter andamp; ASE undertrykkelse filtre
• Høj præcise ACC (automatiske konstant nuværende) kredsløb som standard, hvis du har brug for andre kredsløb, kontakt venligst på sales@fiberstore.com
• ATC (automatisk temperaturkontrol) funktion
• Tilbyde status udseende og diagnosticere fejl med LCD
Mekanisk struktur

Struktur eksempel

BEMÆRK:
SDH EDFA fra Fiberstore herunder 1 + 2 + 3.

Specifikationer

Parametre

Symbol

Min

Typ

Max

Enhed

Operation bølgelængde

Λc

1530

1550

1562

nm

Mættede udgangseffekt (1)

Po

20

dBm

Effektoptag (2)

Pi

-35

6

dBm

Gevinst

G

20

32

dB

Støj figur

NF

4.5

dB

Input Isolation

ISOi

30

dB

Output Isolation

ISOo

30

dB

Input pumpe lækage

PumpLin

-35

dBm

Output pumpe lækage

PumpLout

-45

-45

dBm

Returnere tab

RL

-45

dB

Polarisering afhængige gevinst

PDG

0.3

dB

PMD

PMD

0.5

PS

Driftstemperaturen

TW

-5

60

Temperatur ved opbevaring

Ts

-40

80

Fugtighed (3)

10

85

%

Strømspændingen

VPS

85/170

110/220

132/264

VAC

Strømforbrug

P

18

W

Serielt interface

RS232, RS485

Strømforsyning

110VAC, 220 VAC, - 48VDC eller 100V-240V

Stik

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC og ST/APC tilgængelige

Garanti

3 år

(1): kunde valgfri
(2): Pre-forstærker: input strøm –35 ~-25dBm; Inline-forstærker: input strøm –25 ~-10dBm, Booster: input strøm – 10 ~ + 6dBm
(3): ingen kondensering

EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisdesignedfordensewavelengthdivisionmultiplexingsystem(DWDMsystem).

Theopticalamplifierisavailableinseveraltypes.

EDFA-MWisthegeneraltypeandEDFA-MCisthecompacttype.Accordingtocustomerand #39, srequirements, themodulecanbeused

tomakeEDFAcardorrackmount.

Featuringsmallsize, lownoise, easyinstallationandhighreliability, EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisTelcordia

GR-1312-kerne, RoHSqualified, andisincreasinglyusedinDWDM, METROsystems.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andMEMSvariable

opticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercoupler, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingbidirectionalOEOconverter, singlechannelFBGDCMmodulecanbecompletedinChina,

eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription.

Sopofiber høj effekt optisk forstærker er en produkt designet for FTTH/CATV optisk access-programmer.
Takket være brugen af Sopofiber klædte-pumpet skadestuen-Yb Co dopede fiber forstærker teknologi, dens samlede udgangseffekt kan være op til 33 dBm.

Funktioner
1. Wideoperatingwavelengthrange
2.Lownoise, convenientinstallationandmaintenance
3.Standard2Urackmount, multipleoutputlevels
4. Flexiblemonitoringinterface

Applikationer
SopofiberhighpoweropticalamplifiercanbeusedindifferentFTTH/PONapplications.

SopofiberishighpoweropticalamplifiermanufacturerinChina, weofferhighpoweropticalamplifier, andbidirectionalOEO

Konverter,benchtopdigitalvariableopticalattenuator, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice,ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingMEMSvariableopticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercouplercanbe

completedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.Themoredetailsofeachproduct

areshownthepagewithdescription.



Udnyttelse af løftestangsvirkningen på bred erfaring og ekspertise, SOPO er kendt som en af de største producenter af 10db, 20db edfa multi-kanal enkanalet gevinst blok fiber edfa raman optisk input forstærker for sin høje kvalitet og lav pris produkter og god service. Vær velkommen til at købe billige produkter fremstillet i Kina fra vores fabrik.

Hot Tags: 10dB, 20db edfa multi-kanal enkanalet få blok fiber edfa raman optisk indgang forstærker fabrikanter, fabrik, fremstillet i Kina, kvalitet, lav pris, billige
Relaterede produkter
Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop