SOPO optisk kommunikation Co, Ltd blev grundlagt i 2009, som en den største producent og leverandør af passive fiber optic komponenter og udstyr. Med rige erfaringer i design og fremstilling fiber optic passive komponenter og udstyr, med høj kvalitetskontrolsystem, avancerede produktions udstyr og højt kvalificerede arbejdstagere, har vi skabt gode forhold med masser af berømte selskab med kommunikation. Vi tilbyder en bred vifte af produkter, herunder optiske Isolator, Isolator Core, kollimator, WDM serie, optisk Switch, optisk cirkulationspumpe og så videre. Undtagen standard dele, kan vi tilbyde custom dele efter kundens specifikation også.

Nyheder Center

newscenter CWDM SFP Transceiver Modul 1270nm-161...

CWDM SFP transceiver modul 1270nm-1610nm Bølgelængde, SMF fiber, LC konnektor, op til 1...

Kommunikation

Kontakt os
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adresse: JinDiDa Industri Zone, Langkou Industri Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop